.

.

Машка маичка со долги ракави на Georgeорџ, мека двојна плетена маица Хенли, до големина 5xl

Машка маичка со долги ракави на Georgeорџ, мека двојна плетена маица Хенли, до големина 5xl

DEN 1.00
Износ

Сакате да оставите незаборавен прв впечаток.? Вие се буткате низ вашиот плакар во потрага по кошула што ја привлекува привлечноста, но ништо не чини да го направи намалувањето.? Одите на Интернет и проверете го изборот и вие сте тука, читајќи го ова.? Кошулата изгледа одлично на Интернет - но дали е прекрасно како што изгледа ?? Одговорот е едноставен : не е.? Подобро е.? Со премиум машката машка долга ракава Хенли Те, го добивате најдоброто од двата света : стил и удобност комбинирани во една кошула.? Кошулите во стилот на Хенли се секогаш привлечни : тие се многу како кошули во поло-стил, освен јаката е рамна и овозможува зголемен проток на воздух.? Тие, исто така, имаат копчиња, во овој случај, стилски копчиња од дрво од дрво кои создаваат убав контраст против бојата на кошулата.? Овој врв со долги ракави е двоен слој на врвот : поли-рајонска мешавина пред себе, позната по својата еластичност и полиестер во грб, познат по својата сила.? Накратко : кошулата не е само модерна, исто така е изградена да трае.? Можете да го спарите ова со убав пар панталони, за работа или за игра, и да изгледате остри како и секогаш.? Бидете подготвени за дојдовни комплименти кога ја носите оваа мета.? Youе ве прашаат : „Каде ја добивте кошулата?“ И, точно ќе знаете каде да ги насочите.? Премиум на Georgeорџ Машки Премиум со долги ракави Хенли : Модерен пресврт на машка кошула во класичен стил.? Georgeорџ долги ракави меки мета : Двојно слој : Преден слој - 88% полиестер / 12% рајон. Заден слој - 100% полиестер. Редовно вклопување. Супер мека ткаенина. 2 копчиња за дрво. Етикета без ознаки за удобност. Достапно во цврсти бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите