.

.

Дизни кошмарот пред Божиќна маица за машка графичка печатење

Дизни кошмарот пред Божиќна маица за машка графичка печатење

DEN 351.84
Износ

Што е ова? Забавна графичка маица на Дизни е совршен подарок за кошмарот пред обожавателите на Божиќ. Класик за празниците, оваа кул и удобна парови без напор со фармерки и џемпери за брз и обичен изглед. Материјал : 65% памук/35% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на фронт. Резервиран. Кошмарот на Тим Бартон пред Божиќна графичка маица за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите