.

.

Маичка за кратки ракави за мажи на Georgeорџ Машки

Маичка за кратки ракави за мажи на Georgeорџ Машки

DEN 318.08
Износ

Основен слој? Или самостојна мета? И двете! Зачувајте ги маичките за мажи од Georgeорџ. Одликувајќи се со дизајн со краток ракав, оваа машка е совршена за слој под вашето омилено копче или да носите соло со пар шорцеви или фармерки. Исклучиво на. Материјал : 65% рециклиран полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Цврст тон. Машка маица на екипажот од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите