.

.

Ворнер браќа Кошмар на графичката маица на маичката и големата машка машка маичка, 2-пакет, големини S-3XL

Ворнер браќа Кошмар на графичката маица на маичката и големата машка машка маичка, 2-пакет, големини S-3XL

DEN 3.33
Износ

Сонувате за еден дечко во валкан црвен и зелен џемпер? Ако кошмарот на улицата „Елм“ е вашиот омилен филм, тогаш оваа графичка маица од браќата Ворнер е совршена за вас, во кој има starвезда негативец Фреди Кругер. Изработена во удобна мешавина од памук со опуштен дизајн и дизајн без ознаки. Стилизирајте го ова поставено, графичко мета со шорцеви или фармерки за кул облека. Сега е достапно во две пакувања за заштеда на пари! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Авторски права : © Warner Bros. слики, сите права се задржани. Кошмар на графичката маица на улицата Елм за мажи од браќата Ворнер.

R

Им се допаѓа и на купувачите