.

.

С.Поло Асн. Маица за машка лента

С.Поло Асн. Маица за машка лента

DEN 3.00
Износ

САД Поло Асн. Машката лента е идеална комплемент за промена на вашите дневни вклопувања. Совршено е да се носи во секое време за опуштен изглед кој има јасно поставено тревога. Пополнете го вашиот изглед со патики и фармерки за пообилна завршница. Одликувајќи се со екипаж, шарени џебови, мало зашиено лого на горниот лев градите и дарежлива силуета за лесно вклопување, американскиот Поло Асн. Машката лента е машина што може да се мие и многу лесен за одржување. И во памук маичка, тоа е бескрајно удобно стилско парче што сакате да го носите секој ден. Џеб со екипаж-вратот; Мало зашиено лого на горниот лев градите. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Машина за перење; Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите