.

.

Маица со кратки ракави на Georgeорџ Машки

Маица со кратки ракави на Georgeорџ Машки

DEN 0.67
Износ

Ажурирајте ја вашата гардероба со класичен главен дел од Georgeорџ. Оваа екипаж на екипажот има кратки ракави за целодневна удобност и е направена во ткаенина за влага за да се одржи ладно и суво. Земете повеќе од едно! Моделот е 6’1 ”и носи со големина на M. Crewneck. Кратки ракави. Помага да ја намали влагата. 65% рециклиран полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Машка маица за кратки ракави од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите