.

.

Без граници, мажи за возрасни, преголема маица, големини S-3XL

Без граници, мажи за возрасни, преголема маица, големини S-3XL

DEN 274.08
Износ

Пространа фитла и удобна памучна ткаенина комбинира за трендовски, преголема маица без граници за мажите да го истакнат вашиот ладен изглед. Дневна околу дома или излезете со овој основен слој спарен со омилените шорцеви или фармерки и со класичен екипаж и удобни кратки ракави. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Машка преголема маица од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите