.

.

Краток ракав за машка машка машка, ткаен

Краток ракав за машка машка машка, ткаен

DEN 2.33
Износ

Излезете во без напор стил со маичката со кратки ракави за кратки ракави на мажите на Кафе Луна. Дишењето на кошулата со копче надолу помага да се одржиме, и е направено со обична измислица на ткаење за импресивна издржливост. Печатените панели Додајте контраст на изгледот и јаката за точка ги поврзува изгледот сите заедно за да ве натера да изгледате остри и подготвени за било што. Кафе Луна машки стил на гуајабера, кошула со кратки ракави со јака со опуштена јака, удобно вклопување е случајно на следното ниво лесен полиестер за да ве задржи ладен материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен.

R

Им се допаѓа и на купувачите