.

.

Маичка за убав список за мажите на Гринч Машка

Маичка за убав список за мажите на Гринч Машка

DEN 159.84
Износ

Дали сте на убавиот список? Оваа празнична и смешна графичка маица за мажи ја карактеризира средната, г-дин Гринч, во шарен принт. Совршено за празниците и пошироко, оваа графичка мета парови со омилените фармерки и патики за ладен стил. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Графички принт од предната страна. © Д -р Сеус претпријатија, Л.П., сите права се задржани. Гринч празнична графичка маица со кратки ракави за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите