.

.

Mens Premium памук двојно пика спортска кошула пакет

Mens Premium памук двојно пика спортска кошула пакет

DEN 0.33
Износ

100% двоен пик памук; контурирана јака и манжетни за заварување; Етикета за пренос на топлина; валано напредно рамо на рамото; три копчиња обоени до натпревари; двојно иглано полите; странично со 2 странични отвори; чиста завршена плоча со ширина со ширина со засилена кутија на дното; Gildan Mens Premium памук двоен пики © Sport Mirt 2 Pack.

R

Им се допаѓа и на купувачите