.

.

Chaps Graphic Tee за кратки ракави за мажи -големина на XS до 4xB

Chaps Graphic Tee за кратки ракави за мажи -големина на XS до 4xB

DEN 143.68
Износ

Графичката графичка кратка ракав Чапс е направена од мека мешавина од памук и поли. Забавно е, уникатно и модно напред. Маицата има оригинални уметнички дела на Чапс и лента за грб на вратот. Спарете го ова со вашите омилени шорцеви за поглавја! Екипаж Теј. Мека мешавина од памук. Оригинални графички уметнички дела на Chaps. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите