.

.

Бесплатна маичка со кратки ракави со машка маичка

Бесплатна маичка со кратки ракави со машка маичка

DEN 448.00
Износ

Одличен стил може да биде едноставен. Pocketебната маица на бесплатното склопување има малку затегната вклопување во неверојатно мека мешавина од памук-викендот само се подобри! Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. fit : малку затегнат вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Alliver Striped Print. Бесплатно склопување маичка со џебна маица за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите