.

.

Класична облека Кока Кола Кока, маичка за кратки ракави за машка графичка екипа

Класична облека Кока Кола Кока, маичка за кратки ракави за машка графичка екипа

DEN 2.00
Износ

Кој не сака мраз ладна кока-кола? Покажете ја вашата благодарност за сите производи од Кока со оваа кул графичка мета. Супер мекото без обележје не е само модерен, туку и многу удобен. Овие на тренд графики можат лесно да се спарат со вашите омилени фармерки, џогери или шорцеви. Ова ќе биде основно парче во вашиот плакар и совршено за секоја пригода. Совршено за оние кои сакаат Ghostbusters! 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Ребрест екипаж. Земја на потекло : Увезен. Моделот е 6'1 '' и носи големина М; Достапно во големини до 2 XL. Стил на вратот : вратот на екипажот. Целата временска ткаенина. Лесна грижа. Удобност се вклопува.

R

Им се допаѓа и на купувачите