.

.

Georgeорџ машки долг ракав Термички Хенли

Georgeорџ машки долг ракав Термички Хенли

DEN 2.00
Износ

Мек допир, забавен избор на бои и го имате вашиот нов омилен врв. Термичкиот Хенли со долг ракав на Georgeорџ е ажурирана верзија на безвременскиот класик. Совршен за стил на секојдневен ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6â 1â, половината : 30-1/2â, градите : 37â, рамената : 45â. Моделот носи деколте со големина М. Хенли со копче за копчиња. Термичка текстура. Долги ракави. 65% BCI памук/35% полиестер. Машина за перење. Увезени. Термички Хенли со долг ракав за мажи од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите