.

.

Маичка за кратки ракави на мажите за кратки ракави, големини XS-4XB

Маичка за кратки ракави на мажите за кратки ракави, големини XS-4XB

DEN 1.00
Износ

Добијте класична удобност и стил во мека мешавина од памук со оваа маица со кратки ракави со поглавја. Опуштеното вклопување го прави идеален за секојдневно носење, а деталите за логото на контрастот додаваат полирана завршница. Носете го сами или слоевит, затегнат или неискрено, оваа екипаж е задолжителна во секоја боја. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка плетена; вратот на екипажот; Лого на контрастни поглавја. Машка маица со кратки ракави на екипажот од поглавја.

R

Им се допаѓа и на купувачите