.

.

Бесплатна графичка маица за кратки ракави за мажи

Бесплатна графичка маица за кратки ракави за мажи

DEN 0.67
Износ

Изразете се во графичката маица на бесплатното склопување. Лесно одење за да се спарите со сè, од тенок вклопување chinos до шорцеви и патики. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на предните, грбот и ракавите. Бесплатна графичка маица за мажи за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите