.

.

Georgeорџ Машки и големи машка екипа за екипаж со 2 пакувања со 2 пакувања

Georgeорџ Машки и големи машка екипа за екипаж со 2 пакувања со 2 пакувања

DEN 1.00
Износ

Teeорџ машка и голема машка екипаж на екипажот е удобен и достапен. Ние нудиме повеќе бои и големина (редовно, големи и високи) за ваша погодност. Ткаенина : 100% памук. Грижа : Машинско миење ладно со слични бои; Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно; Сува суво ниско; Средно железо кога е потребно; . Земја на потекло : Увезен. Fit : Style Comfort. Вратот на екипажот. Ракав : долг ракав. Pocketеб : Ништо. Маица на вратот на екипажот со долги ракави за мажи од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите