.

.

Машка маичка за џебни маици на Леви

Машка маичка за џебни маици на Леви

DEN 959.36
Износ

Некои работи се совршени исто како што се. Класичната маица е една од нив. Затоа го одржувавме едноставно со Jerseyерси на Supersoft, рационализирана силуета и еден џеб на градите. Безвременски мета без гужва и без важни класична силуета заврши со еден џеб на градите направен со 100% памучен дрес 100% памук. Jerseyерси. Редовно вклопување. Екипаж. Кратки ракави. Измијте и исушете се внатре со слични бои; Се препорачува течен детергент . Ексклузивен на Интернет. Може да не се врати или разменува во продавниците.

R

Им се допаѓа и на купувачите