.

.

Меси за изведба на долги ракави на магичен даб

Меси за изведба на долги ракави на магичен даб

DEN 1.33
Износ

Линијата Mossy Oak Rhoble комбинира одлична опрема за изведба на отворено со нови фотореалистички, водни отпечатоци направени само за риболовци. Оваа перформанси вентилирана тема комбинира иновативна технологија на ткаенини со моделите на вода на Моси Оук за да создаде врвот на дишење што се протега и се движи со вас, одржувајќи ве пријатно во текот на целиот ден. Тоа ја фаќа влагата за да ве одржи суво, се спротивставува на мирис, а инсерти од решетката обезбедуваат дополнителна вентилација. Оваа кошула дури ви дава заштита на сонцето на УВФ, а најдобро од сè, ги одвраќа инсектите со најсовремена технологија за отвратирање на инсекти без летање, која е издржлива, без мирис и постојана. Метејски маж на маж, маж, риболов со долги ракави : 95% полиестер; 5% спандекс (Jerseyерси); 92% полиестер, 8% спандекс (мрежни инсерти). Технологија за влага за губење на влага. Отпорен на мирис. Отфрлање на инсекти без технологија за мува зона. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите