.

.

Машка маица за мажи на Georgeорџ со долги ракави

Машка маица за мажи на Georgeорџ со долги ракави

DEN 271.84
Износ

Оди подалеку од основните со Georgeорџ и оваа маица со екипаж со долги ракави. Изработена во удобна ткаенина, оваа машка машка ракав е разноврсен додаток на вашата гардероба која совршено се спарува со омилените панталони за дневна облека и пижами или фармерки и шорцеви за секојдневен ден. Класичната екипа и силуета со долг ракав лесно го комплетира изгледот со лесен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Машка маица со долги ракави на екипажот од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите