.

.

Бесплатно склопување маица за џеб со долги ракави за мажи

Бесплатно склопување маица за џеб со долги ракави за мажи

DEN 3.00
Износ

Чиста, отпуштена, оди-со-сè добро. Тоа е шарена џеб со долги ракави од бесплатно склопување, дизајниран за удобност во органски памук со средна тежина. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Сеопфатно печатење на ленти. Бесплатно склопување маичка со џебна маица за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите