.

.

Mens Mens Max- XT маскирна маичка со долг ракав за перформанси м

Mens Mens Max- XT маскирна маичка со долг ракав за перформанси м

DEN 3.33
Износ

Оваа кошула за изведба на долги ракави го карактеризира дизајнот на маскирна маскира Max-1 XT .. Машки големини. Долги ракави. 95% полиестер, 5% спандекс. Направено во Ел Салвадор. Real Tree DTR MENS RTM1 XT перформанси LS Tee M.

R

Им се допаѓа и на купувачите