.

.

Примарно злато Карат жолт златен крст со синџир

Примарно злато Карат жолт златен крст со синџир

DEN 3918.40
Износ

Симбол на вистината, надежта и новиот почеток Овој вкрстен приврзок е направен од 14 карат жолто злато. Овој приврзок 34x18mm има сјаен полиран сјај и суспендира од 18-инчен долг ланец на кабелски јаже со затворање на пролетниот прстен. Покажете ја својата вера на вкусен начин со овој религиозен приврзок ѓердан. Yellowtendant со димензии на кауција : 34мм x 18mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5mmsolidflat backyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Цврсто, полирано, 14к жолто злато, ланец од 18 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите