.

.

Вредност 13 Хибриден душек на гел меморија пена и џебна пролет, близнак XL

Вредност 13 Хибриден душек на гел меморија пена и џебна пролет, близнак XL

DEN 2.67
Износ

Душекот за вредност на Mlily ќе стане ваша картичка за луксузен сон. Хибридниот душек составен од извори и мемориска пена има средно чувство, обезбедувајќи ви удобен сон. Висококвалитетната меморија за дишење на пена може ефикасно да ја апсорбира топлината, да ја намали температурата околу телото и да одржува соодветна температура додека ја подобрува удобноста на душекот. Тој користи независни џебни извори за да формира изолација на движење, така што нема да бидете вознемирени од фрлањето и вртење на луѓето околу вас доцна во ноќта. Одлична технологија за поддршка на кревет ви овозможува да ја почувствувате истата поддршка во кревет како во центарот на креветот. Пената на душекот го помина сертификатот OEKO Tex и Certipur-US, а исто така поддржува и 10-годишна гаранција, така што клиентите можат да добијат доверба во брендот. Клучна структура : 1 "ватиран капак на ткаенина + 2" гел аеро фузија меморија пена + 2 "адаптивна пена + 8" индивидуални џебови извори. Температурата на телото за да ве олади. додека сè уште обезбедуваат силна поддршка околу душекот. Во кутија за лесен пристап, лесен за отворање и поставување, а после 48 часа распрснување, можете да уживате во вашиот сон. - Овој душек може да се користи на која било платформа, вклучително и прилагодливи основи, рамки за кревање и платформи во стил на мрежа. Може да биде исто така совршено за кој било список на Adlut како спиење на стомакот, заспани од задниот дел, странични спиење . -10 -годишна гаранција. -Набеност и здравје : Пената е овластена од сертипур-САД без штетни материи. -Twin xl Големина : 80 "L x 38" W x 13 "H. - максимална тежина на оптоварување : 750 bs.

R

Им се допаѓа и на купувачите