.

.

Оригиналниот кревет на Allswell 10 во хибриден душек BO, крал

Оригиналниот кревет на Allswell 10 во хибриден душек BO, крал

DEN 2.00
Износ

Значи, сонувате за совршен душек? Оној што ве поддржува на сите вистински места, го одржува кул во текот на ноќта, а можеби дури и не треба пролет на кутијата? Запознајте го душекот што го започна сето тоа - оригиналниот хибриден душек Allswell 10 ”! Хибридниот душек Allswell 10 ”нуди луксузна удобност и врвно искуство за спиење по пристапна цена. Хибридниот дизајн комбинира мемориска пена за ладење со трајни извори за совршено комбо со средна фирма поддршка и ладна, удобност во мијалник. Хибридниот душек Allswell 10 ”е исто така преполен со носивост на дополнителни карактеристики, како што е додадена поддршка на работ (за цврста површина на душекот) и индивидуално завиткани извори (кои го намалуваат преносот на движење и ви помагаат да заспиете). Со илјадници прегледи со 5 starвезди, хибридот Allswell 10 ”е омилен клиент за својата вредност, удобност и сонувачка цена. Allswell 10 -инчен кревет во хибриден душек Димензии : Близнак : 38,5 "W x 74,5" L X 10 "H. Twin XL : 38,5" W X 79.5 "L X 10" H. Full : 54 "W X 74,5" L X 10 "H. Queen : 60" W x 79,5 "L x 10" H. King : 75,5 "W x 79,5" L x 10 "H. Cal King : 72" W x 84 "L x 10" H. индивидуално завиткано Калеми - ладење графит и слој на бакар гел апсорбира и ја пренесува топлината од телото .. Кревет во кутија - Душекот пристигнува валани и компресиран за лесна испорака и поставување. . Бакар гел нанесена меморија од пена - слој на бакар гел апсорбира и ја пренесува топлината од телото .. Висок 10 -инчи - само затоа што плаќате помалку, не значи дека не заслужувате повеќе. Со Allswell добивате десет квалитетни инчи на удобност и поддршка на високо ниво .. Додадена поддршка за работ- поголема поддршка околу периметарот ви овозможува лесно да ги правите сите работи што ги правите во кревет. *Нашата многу ненаучна скала на цврстина- По многу повторувања, конечно го заковавме она што сметаме дека е совршен рецепт за идеалното чувство со средна фирма .. ** Одрекување - Скалата на цврстина беше креирана од Алсвел, врз основа на субјективните мислења на Алсвел и неговиот продолжен тим од 20 спијачи .. Прегледите објавени пред 14.09.2019 година може да се однесуваат на V1 на овој душек.

R

Им се допаѓа и на купувачите