.

.

Зинус олеснување на притисокот 12 гел мемориска пена душек, полн

Зинус олеснување на притисокот 12 гел мемориска пена душек, полн

DEN 3008.00
Износ

Облекајте го вашиот кревет со душекот за гел за олеснување на зелениот чај, а терминот "разладете го " зазема сосема ново значење. Со специјално формулирана пена од гел што ве одржува удобно ладење со елиминирање на вишокот на телесна топлина, овој дизајн работи неуморно за да можете да напојувате без да пробиете пот. Исто така, генијално е инженерско да ги лулка вашите најчувствителни области како раменици и колкови, благодарение на магијата на нашиот слој за олеснување на притисокот со пропустливи зони кои концентрираат мека поддршка каде што ви е најпотребна. И нашата мемориска пена е нанесена со природен зелен чај и јаглен за да ги елиминирате мирисите, за да можете да потонете ноќта по ноќта на почиста и посвеж душек. Душекот за гел за олеснување на притисокот е компресиран, валани и спакуван во една удобна кутија што е доставена до вашиот дом, за да можете да го прескокнете подот за продажба и да доживеете спиење што ќе ве натера да се преиспитате со вашето ладно, мирно и собрано само порано. Зинус олеснување на притисокот од 12 "гел меморија пена душек, целосен поддржувачки сон само се изучуваше - уживајте во поудобни ноќи со душек што ве одржува кул и ги лулка зглобовите во поддршка на притисок; сето тоа е благодарение на магијата на нашата гел -инфузија меморија Пена и револуционерна пена за олеснување на притисокот. Десните слоеви-2,5 инчи за ладење гел меморија пена, 1 инч во согласност со мемориската пена, 3 инчи, удобна пена за удобност на удобност и 5,5 инчи, трајни за поддршка на базата со висока густина, понуда за удобност, подобрена удобност, подобрен проток и прилагодена поддршка. Идеално за странични и задни спиење. Сертифициран сертифициран - пена со највисок квалитет е сертифициран нас сертифициран за издржливост, перформанси и содржина. Стручно спакувана - Нашата технологија им овозможува на овој душек да биде ефикасно компресиран во една кутија што лесно се испорачува и маневрира во спалната соба; едноставно Unbox, Unll и овој душек го прави остатокот, проширувајќи се во својата оригинална форма во рок од 72 часа. Гел меморија, удобност и пени со висока густина со мека поли-џакард. Двојниот душек поддржува максимална тежина од 250 фунти, додека сите други големини можат да поддржат до 500 фунти. Вклучена е ограничена гаранција без загриженост 10 години. Погледнете го нашиот асортиман на производи на Зинус.

R

Им се допаѓа и на купувачите