.

.

Иновации За спиење Арло Ладење Фирма Поддршка Пена Душек, Кревет во Кутија, Целосна Големина

Иновации За спиење Арло Ладење Фирма Поддршка Пена Душек, Кревет во Кутија, Целосна Големина

DEN 1743.84
Износ

Најдете цврста поддршка за ослободување од притисок што помага да се усогласи ' рбетот и да ве држи во длабок, непречен сон. Под ладен ватиран капак со свежа заштита, горниот слој на пена со висок проток на воздух додава свежина што дише, оддалечувајќи ја вишокот топлина од вашето тело. Исто така, поттикнува зголемена поддршка на телото за помалку мијалник и поголема поддршка за подигнување. Иновации за Спиење Пена Е сертипур-американски сертифициран еко-свесен и тестиран за издржливост, обезбедувајќи трајна удобност при спиење. Цврста Душек Од Пена за ладење со целосна Големина : овој душек со целосна големина од 10 инчи е совршено совпаѓање помеѓу вкупната поддршка на телото и олеснувањето на притисокот; со својата возбудлива удобност и ладење на дишењето, одењето во кревет никогаш не се чувствувало толку добро. Поддршка За дишење : Спијте свежо со ладна обвивка натопена со заштита на душекот и горен слој пена со висок проток на воздух за подобрено ладење; робусната основа додава стабилност и поддршка. Поддршка За Секој Заспан : Без разлика дали сте страничен сонувач или се чувствувате најдобро на стомакот или грбот, барате изолација на движење, поддршка на рабовите и/или дишење, имаме душек За вас; Направено Со еко свесни материјали. Хипоалергичен Дизајн : нашите душеци од мемориска пена, топери за душеци и перници се сите хипоалергични И сертифицирани Од СЕРТИПУР-САД, кои ви нудат висококвалитетни материјали за висококвалитетен сон. Посветени На Одличен Сон : го измисливме душекот со мемориска пена во кутија и продолжуваме да иновираме ресторативни пени и ткаенини за да ви го дадеме најдобриот ноќен сон; овој душек доаѓа со 10-годишна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите