.

.

Серта За Овци 7 Душек Со Средна Цврста Мемориска Пена-Полн

Серта За Овци 7 Душек Со Средна Цврста Мемориска Пена-Полн

DEN 7504.00
Износ

Удобноста што ја очекувате Од Серта-сега спакувана во нашиот најмал картон досега. Во Серта За Овца 7 " Средно Цврст Гел За Ладење Мемориска Пена Душек-Во-Кутија, Мемориска Пена За Ладење Серта Гел И потпорно јадро од пена се комбинираат за да ги испорачаат придобивките од поддршката за лулка и протокот на воздух за тој кул, удобен сон за кој отсекогаш сте сонувале. Како душекот се испраќа до мојата куќа?. Удобноста што ја очекувате Од serta® е погодно спакувана во кутија и испратена до вашата врата – само отпакувајте, одвиткајте и опуштете се на вашиот нов душек за одличен ноќен сон. Серта Секогаш Удобно. Како пионер во иновациите во спиењето повеќе од 90 години, секој душек низ портфолиото serta® е дизајниран да обезбеди супериорна удобност на која можете да и верувате ноќ по ноќ. Душекот серта е дизајниран имајќи го предвид. Душеците од серта се подложени на ригорозни тестови за изведба и издржливост за да се осигура дека вашите се удобни во 1000-та ноќ како што беше првата ноќ. За да го направите чекор понатаму, Серта, исто така, тестира поединечни компоненти, давајќи ви квалитет И издржливост на Серта до последниот бод. Купувајте паметно и спијте удобно. Завршете го купувањето на душекот со Пакетот Душек Серта! Гел меморија пена контури на вашето тело да ви помогне да ви помогне во сите вистински места, и им овозможува на протокот на воздух да ви помогне да се задржи удобно цела ноќ. Дебел слој од Нашето Јадро За Поддршка На Серта пена (без калеми) обезбедува средно цврсто чувство и издржлива поддршка за секоја положба на спиење. Конзистентната поддршка од раб до раб е обезбедена од нашето Јадро За Поддршка на Пена. Користевме нова технологија за компресија за да го спакуваме вашиот душек во нашиот најмал картон досега. Лесно поставување - само отпакувајте, одвиткајте и одмотајте!.

R

Им се допаѓа и на купувачите