.

.

Hybrid maxima 10 ”хибрид на ладен гел внесе мемориска пена и душек на калеми, полн

Hybrid maxima 10 ”хибрид на ладен гел внесе мемориска пена и душек на калеми, полн

DEN 4768.00
Износ

На Nap Queen, сè е за подобрување на вашиот квалитет на спиење и ви нуди извонредна удобност секој пат кога ќе легнете! Ние сме специјализирани за развој и обезбедување на широк спектар на душек за врвен квалитет, кои ветуваат дека ќе ги редефинираат вашите модели на спиење и очекувањата за удобност, земајќи го вашето време за спиење на следното ниво! Нашите душеци имаат комбинација на висококвалитетни материјали и иновативни технологии за да обезбедат максимална удобност и издржливост без да ја загрозат вашата безбедност! Не е целосно задоволен од вашата нарачка? Не грижи се, ние секогаш сме на ваша услуга да решиме какви било проблеми или проблеми. Овој душек е специјално дизајниран за сите возрасти; Возрасни • хибриден дизајн со мемориска пена и пролетна кутија; • Вметнување на ладен гел за засилена удобност и ефект на ладење; • мека кадифен врвна ткаенина; • средна цврстина; • Внатрешна обвивка заснована на памук базиран на пожар; • Одлична поддршка и амортизирање; • Супериорна удобност; • Промовира точна положба за спиење; • Може да помогне во подобрувањето на квалитетот на спиењето и обрасците; • Одличен избор за спална соба, студентски студентски дом, детска спална соба, РВ; Willе ја обожавате луксузната удобност на нашиот душек за емитување! Крајно искуство во спиењето : Ако сте уморни од стари, помалку поддржувачки душеци кои влијаат на вашиот квалитет на спиењето, можете да се збогувате со нив и да изберете пена за меморија на душекот на емисијата, која беше специјално дизајнирана за возрасни и деца да понудат удобност, поддршка и издржливост Ова гарантира повторлив сон . иновативен хибриден дизајн : со напреден хибриден дизајн кој комбинира традиционален пролетен душек со мек душек од пена, нашиот хибриден душек обезбедува супериорна изобилство поддршка и прилагодливост на 'рбетот, но исто така и неверојатна удобност и луксузен допир!. Удобноста е од суштинско значење : нашиот фирм душек е густ и има повеќе слоеви на меки пени и пролетна кутија специјално развиена за да се обезбеди поддршка на 'рбетот и да се промовираат оптимални модели на спиење. Мемориската пена е нанесена со ладен гел за засилена дишеност и ефект на ладење!. Душек со средна фирма : Овој душек за меморија од пена има среден фирм дизајн за подобра поддршка и олеснување на болката во грбот. Душекот е покриен во мек кадифен надворешен слој кој се чувствува луксузно и го обвива вашето тело во удобност и топлина . Широк спектар на опции : Хибриден душек на кралицата е достапен во 5 различни големини - близнак, близнак XL, полн, кралица, крал , Совршено да ја надградите вашата брачна спална соба, детска спална соба, студентски студентски дом, стан, РВ или соба за гости!.

R

Им се допаѓа и на купувачите