.

.

Вејтон, удобност за одмор, средно кадифен тесен врвен душек и сет на фондации за дрвени кутии, 75 44

Вејтон, удобност за одмор, средно кадифен тесен врвен душек и сет на фондации за дрвени кутии, 75 44

DEN 2879.84
Износ

Дали се чини дека поминувате повеќе време да фрлате и да се вртите отколку да уживате во добар ноќен сон? Дали се будите од болка во грбот и вкочанетоста што се меша во вашиот ден? Не мора да си дадете оставка на овие проблеми! "Континенталниот сон " Душек и пролет на кутии е она што го барате! Со 10 "Ортопедски душек и пролетен сет на кутии, можете да го подобрите вашиот сон и да се разбудите да се чувствувате подобро секој ден. Ортопедскиот душек од 10" " 'рбетот плус тешка 8-инчна пролет на кутијата од дрво. Инженерски за да ги елиминираат точките на притисок, овој душек ви помага да се чувствувате поудобно од моментот кога ќе легнете. Што го прави 10 "ортопедскиот душек и пролетната кутија поставена толку ефикасна за подобрување на спиењето? Дали ќе ви даде подобар ноќен одмор : ќе ви даде подобар ноќен одмор- 357 innerspring verticoil и 13 ¾ sh мерач единица и душек за гранична единица со 6 мерач ги намалува точките на притисок за да ви помогне побрзо да заспиете. Совршено ниво на поддршка : десниот горниот душек е ортопедски и среден кадифен, но сепак има некои дадени за ваша удобност и ја намалува болката во грбот со поддршка на секоја педа од 'рбетот. Добро за грбот . Испорачано целосно склопено и подготвено за употреба : Не е потребно собрание, отворете ја кутијата и душекот и пролетта на кутијата се подготвени за употреба. Нашиот душек има најдобар квалитет : тие се направени произведени во Бруклин, Newујорк и направени со врвни материјали.

R

Им се допаѓа и на купувачите