.

.

Слатка Ноќ Самрак 10 Гел Меморија Пена Душек Хибриден Душек, Кралот Душек

Слатка Ноќ Самрак 10 Гел Меморија Пена Душек Хибриден Душек, Кралот Душек

DEN 3983.84
Износ

Дали често се чувствувате немирно, се будите од болка или не можете да спиете во текот на ноќта? Оваа Слатка Ноќ 10 " хибридниот душек тогаш може да биде совршен за вас. Овој хибриден душек За Слатка Ноќ е конструиран со индивидуално завиткан внатрешен извор и мемориска пена. Индивидуалните џебни пружини создаваат локализирано отскокнување за да се прилагодат на обликот и тежината на вашето тело за да понудат идеална поддршка. Ја комбинира поддршката што би ја добиле од внатрешен душек со удобност на душек од мемориска пена. Слојот од мемориска пена внесена со гел полека се прилагодува на вашата телесна тежина и температура, и како што едвај ги чувствувате калемите, ќе спиете висококвалитетно додека спиете на овој хибриден душек. Овој кралски Хибриден душек Sweetnight е компресиран во кутија и паметно се испраќа до вашата врата за удобно и лесно поставување. Ги комбинира традиционалните придобивки од внатрешниот душек со мемориска пена внесена со гел за оптимално искуство во спиењето. Движење-изолацијата го минимизира нарушувањето на партнерот благодарение на индивидуално завитканите калеми кои се обвиткани во посебни џебови. Премиум џебните пружини го прават душекот жив, но сепак поддржувачки, нудејќи насочена поддршка. Мемориската пена внесена со гел полека се прилагодува на телесната тежина и температурата за ладен сон. Хибридниот душек со врвна перница од 10 инчи спречува опуштеност и се тркалате со тоа што сте средно цврсти. Неговиот ergономски дизајн совршено одговара на вашето тело, минимизирајте ги точките на притисок долж вратот, рамената, грбот и колковите. Ватиран плетен капак погоден за кожата промовира здрав сон. Нема здравствени ризици благодарение На сертипур-американска сертифицирана мемориска пена. Одговара на сите видови рамки за душеци, како што се пружини/подни рамки за кутии, основи со летви или рамни платформи. Овој хибриден душек sweetnight kight е компресиран, валани и испорачан во кутија директно до вашата врата за лесно поставување. Почекајте 72 часа за вашиот хибриден душек целосно да се прошири пред да го користите. Целосен хибриден душек : 75 "L x 54" W x 10 "H. Кралица Хибриден душек : 80" L x 60 "W x 10" H. Кралот Хибриден душек : 80 "L x 76" W x 10 " H.

R

Им се допаѓа и на купувачите