.

.

Средна фирма тесна топка на вметнување целосно собрани двострани душеци, добро за грбот

Средна фирма тесна топка на вметнување целосно собрани двострани душеци, добро за грбот

DEN 0.33
Износ

"Дали сакате добар ноќен сон? " Дали се чини дека поминувате повеќе време фрлање и вртење отколку што уживате во добар ноќен сон? Дали се будите од болка во грбот и вкочанетоста што се меша во вашиот ден? Не мора да си дадете оставка на овие проблеми! Овој душек е она што го барате! Со 9 -инчен ортопедски душек, можете да го подобрите вашиот сон и да се разбудите да се чувствувате подобро секој ден. Ортопедскиот душек 9 "ви дава 9-инчен нежен фирм душек со многу ортопедска поддршка за промовирање на здрав 'рбет. Инженерски за да ги елиминирате точките на притисок, овој душек ви помага да се чувствувате поудобно од моментот кога ќе легнете за помалку фрлање и вртење и подобрувања во целокупниот квалитет на спиењето. Што го прави ортопедскиот душек 9 "толку ефикасен за подобрување на спиењето? Одговорот лежи во нашето квалитетно изработка. Секој душек е направен во согласност со најстрогите стандарди за квалитет и е уникатно дизајниран со : 357 innerspring verticoil единица. Дамаск ткаенина Б ватиран со 2x3/8 ”Поли пена и 1x.5 Whisper Shield сина на врвот со извори од 13-3/4 SH и граница од 6 мерачи, нашиот систем за вметнување е ултра силен и е дизајниран да обезбеди Оптимална поддршка. Погледнете каква разлика може да направи вистинскиот сет на душеци! Можете да го подобрите вашиот сон и да се разбудите да се чувствувате подобро секој ден. Ние тоа го гарантираме и така и нашите клиенти. *Youе ви даде подобар ноќен одмор, душекот од 357 вертикоил вметнувајќи ги точките на притисок за да ви помогне да заспиете побрзо. *Совршено ниво на поддршка, вистинскиот врвен душек е цврст, но сепак има некои давања за вашата удобност. *Испратено целосно собрано и подготвено за употреба, отворете ја кутијата и душекот е подготвен за употреба! *Нашиот душек има најдобар квалитет! Тие се изработени од врвни материјали. *Овој душек е ортопедски, ја намалува болката во грбот со поддршка на секоја педа од 'рбетот. *Ги исполнува Федералните стандарди 1632 и 1633 пожарникар. *Достапно во близнаци, близнаци XL, полн, полн XL, кралица, крал и Калифорнија крал *Боја : Сина, но може да се разликуваат ќе ви дадат подобар ноќен одмор, душекот од 357 вертикал за вметнување на притисокот ги намалува точките на притисок за да ви помогне да заспиете побрзо . Совршено ниво на поддршка, вистинскиот врвен душек е цврст, но сепак има некои дадени за ваша удобност . испорачано целосно собрани и подготвени за употреба, отворете ја кутијата и душекот е подготвен за употреба!. Нашиот душек има најдобар квалитет! Тие се изработени од врвни материјали . Овој душек е ортопедски, ја намалува болката во грбот со поддршка на секоја педа од 'рбетот . ги исполнува федералните стандарди 1632 и 1633 пожарникар.

R

Им се допаѓа и на купувачите