.

.

Грандрест 13 Возрасни Ултра Поддршка Гел Хибрид Меморија Пена Душек, Кралицата

Грандрест 13 Возрасни Ултра Поддршка Гел Хибрид Меморија Пена Душек, Кралицата

DEN 4160.00
Износ

Чекор во царството на неспоредлива удобност Со Грандрест 13 " Возрасни Ултра Поддршка Гел Хибридна Меморија Пена Душек. Направен за остроумниот возрасен, овој душек се ожени со одговорната поддршка на традиционалниот внатрешен извор со удобноста на мемориската пена што одговара на телото. Нурнете во неговата слоевита конструкција каде што секој слој нуди посебен допир на релаксација. Од регулирање на температурата до оптимален проток на воздух, доживејте добро заоблен сон што повторно ги енергизира телото, умот и духот. И не грижете се за неговата испорака; неговото ефикасно пакување обезбедува поставување без проблеми. Само одвиткајте, оставете го да дише 72 часа и бидете обвиткани со Ветувањето За Неспоредлив спокој. Луксузен Сон за возрасни : Прилагоден за зрели вкусови, нудејќи и кадифен комфор и постојана поддршка. Гел Хибридна Извонредност : Совршено спојување на гел мемориска пена и внатрешни извори за спиење што е поддржувачко, но меко. Мајсторство со гел : Обезбедува избалансирана температура на спиење, спречувајќи ја непотребната топлина. Постојано Свежо Искуство : Згрчениот слој е дизајниран да го оптимизира протокот на воздух, одржувајќи го душекот свеж. Основа На Јачина : основниот слој со висока густина го закотвува душекот, обезбедувајќи издржливост и отпорност на попуштање. Зелен Сон : Изработен со еколошки материјали, усогласувајќи го луксузот со одржливоста. Поставување Без напор : Испорачано во компактна кутија за лесен транспорт и брзо поставување. Колекција на грандрест : Истражете други производи за да го комплетирате ансамблот за вашата спална соба. Рамка за кревет достапна одделно.

R

Им се допаѓа и на купувачите