.

.

Зинус Облак 10 Душек Од Мемориска Пена, Кралица

Зинус Облак 10 Душек Од Мемориска Пена, Кралица

DEN 1.67
Износ

Можеби никогаш нема да знаеме како е да спиеме на облак, но Со Душекот Од Мемориска Пена Од Облак сакаме да мислиме дека сме блиску! Ние го дизајниравме со кадифен, ватиран капак и уникатна комбинација на слоеви од пена кои обезбедуваат кадифен, луксузен изглед. Овој иновативен систем на слоеви се обликува на вашето тело за да ви овозможи олеснување на притисокот, прилагодено искуство со спиење како ниеден друг. Обезбедувајќи ви почист сон, тој е специјално натопен со зелен чај и природен јаглен за свежина и отпорност на агенси кои предизвикуваат мирис со текот на времето. И како надополнување, ПЕНАТА Е СЕРТИФИЦИРАНА ОД СЕРТИФИЦИРАНА. Целата оваа добрина, заедно со 10-годишната гаранција без грижи, се компресира во една погодна кутија и се испраќа веднаш до вашата врата. Илјадници високо задоволни клиенти се согласуваат, додека науката не најде начин да ги стави вистинските облаци во спалната соба, овој душек ќе биде добро. Зинус Облак 10" Душек Од Мемориска Пена, ЛУКСУЗ НАЛИК На Кралица-не се шегуваме - чувството на нашиот облачен душек е токму онака како што замислуваме дека ќе се чувствува да спиеме на еден; со лулка мемориска пена и кадифен микрофибер, создадовме облачно, луксузно чувство што ги прегрнува вашите облини како ниеден друг. ПОДДРЖУВАЧКИ ПЕНИ - 2 вкупни инчи кадифен микрофибер и ватиран врв од пена, 1,5 инчи што одговараат на мемориска пена, 2 инчи мека удобна пена и 4,5 инчи издржлива, основна пена со висока густина; идеален за странични прагови и ситни за спиење со просечна тежина. Сертипур САД СЕРТИФИЦИРАН - Највисок квалитет пена Е СЕРТИПУР САД Сертифициран за издржливост, перформанси, и содржина. СТРУЧНО СПАКУВАНА-Нашата технологија овозможува овој душек ефикасно да се компресира во една кутија што лесно се испраќа и маневрира во спалната соба; едноставно отклучете го кутијата, одмотајте и овој душек го прави останатото, проширувајќи се во првобитната форма во рок од 72 часа. Вклучена 10-годишна ограничена гаранција без грижи; душекот близнак поддржува максимална тежина од 250 фунти, додека сите други големини можат да издржат до 500 фунти. Погледнете го нашиот асортиман на производи Од Зинус.

R

Им се допаѓа и на купувачите