.

.

СПА сензации од Зинус 10 Душек за меморија за пена за ладење на гел, близнак

СПА сензации од Зинус 10 Душек за меморија за пена за ладење на гел, близнак

DEN 2.67
Износ

Кој го измислил терминот "Чилакс " мора да биде запознаен со нашиот душек за пена за ладење гел. Направено со ладно опкружување на воздухот со ладно до допир и нашата температура со регулирање на пената за гел, овој револуционерен душек активно работи за да ги исфрли тие полноќни испотени будења. И подгответе се да бидете импресионирани од повеќе од само неговата неверојатна акција за ладење. На врвот, слоевите на мека, овластена меморија и сертифицирани пени за удобност обезбедуваат совршена количина на чувство на мијалник за да ги перничат зглобовите и да ги усогласите 'рбетот, помагајќи ви да спиете и да се разбудите без болка. За подобрување на издржливоста и промовирање на поголем проток на воздух, душекот за ладење гел се наоѓа на основните слоеви на сигурна пена со висока густина со технологија за динамика на бранови што помага да се циркулира и да се распрсне топол воздух. Сите ефикасно компресирани и валани во кутија, можете да размислите за овој душек како ваш вентилатор, наизменична струја и мраз, сите валани во една удобна површина за спиење. Ние секако го правиме. Спа сензации од Zinus 10 "гел за ладење на гел за пена душек, близнак : поладен сон, веднаш - исто како и скокање во освежувачки базен во врел ден, душекот за ладење гел ви го дава тоа зачудувачки чувство во моментот кога ќе се нурнете, благодарение на терморегулирање Врска од пена и ладно чувство на воздухот за ладење на ткаенина. до 500 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите