.

.

Славна розова женска јакна

Славна розова женска јакна

DEN 3.33
Износ

Celebrityенската јакна на славните розова е класична средба со стил! Оваа кул, опуштена фит -јакна има светло миење за да ја издигне оваа модерна класична силуета! Спарете го назад во вашата омилена облека за совршен допир што ве носи од ден на ноќ. Направени во неколку миења, дефинитивно ќе сакате да го искористите овој главен плакар во секоја боја! 2 предни џебови. 2 предни џебови од шишиња. Исцрпено полите.

R

Им се допаѓа и на купувачите