.

.

Империјал 1 3CT TDW 10K YELWOND GOLD DIAND DIAND STINE

Империјал 1 3CT TDW 10K YELWOND GOLD DIAND DIAND STINE

DEN 1.33
Износ

Изработено во 10к жолто злато, овој ангажман прстен нуди безвременска убавина. Овој прстен се одликува со тркалезен дијамант во центарот опкружен со три редови на рамка за перница со помали дијаманти на акцент. Завршете го ансамблот со додавање на дијамантски бенд на денот на свадбата. Империјал 1/3 CT TDW 10 K жолто златен дијамантски невестински сет.

R

Им се допаѓа и на купувачите