.

.

Едноставно модерен дизни лик изолирано шише со вода со слама капаче за повторно употреба на широка уста од не'рѓосувачки челик, термос, 22oz

Едноставно модерен дизни лик изолирано шише со вода со слама капаче за повторно употреба на широка уста од не'рѓосувачки челик,

DEN 3.33
Износ

Едноставното модерно шише со вода со вода со слама капаче ве одржува освежено со часови, додека ги преземате животните авантури. Постои големина, стил и капак за секоја пригода. Официјално лиценцирани : Донесете ги омилените ликови дома со едноставното модерно шише со вода за вода . вакуум изолирано : Едноставно модерно шише за вода на Самит е изолирано со двојни wallидови и вакуум. Оваа технологија го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Специфични детали за секоја големина се наведени во описот и прикажаните фотографии. Нема потреба од коази или крајбрежни страни! Без оглед на температурата на течноста во ова шише, никогаш нема да се пот или да биде жешко на допир . Сламен капак : Сите шишиња на самити во оваа листа доаѓаат со капакот на слама. Овој капак од слама е доказ за истекување, со млазница се превртува за лесно пиење. Овој капак е одличен за деца и возрасни дома или во движење. Отворањето на секое шише на самитот е со иста ширина, така што истиот капак од слама одговара со големина на шише . 18/8 не'рѓосувачки челик : Ова шише за еднократно користење е направено од врвен мерач 18/8 не'рѓосувачки челик. Овој материјал е без БПА и никогаш нема да 'рѓа или остава лош метален вкус во устата. Овој производ не е безбеден машина за миење садови, но широката уста го олеснува чистењето . Премиум бакарна обложена изолација : Надворешноста на внатрешниот wallид, во областа на запечатената вакуум, е натопена во бакар за дополнителна изолација. Бакарот го намалува преносот на температурата, додавајќи уште поголема изолација во вашето шише.

R

Им се допаѓа и на купувачите