.

.

Зак Дизајн Тролс Филм за еднократно пластично шише со вода со слама, афион

Зак Дизајн Тролс Филм за еднократно пластично шише со вода со слама, афион

DEN 239.68
Износ

Ова детско шише со вода има 16 унци и е изработено од трајна пластика без БПА. Капакот за завртки има вградена носечка јамка за лесен транспорт и не протекува кога е затворено, така што шишето може да се фрли во торба за патување без загриженост. Кога не се користи, удобниот силиконски излив може да се покрие за да се одржи чиста. Шишето е безбедно машина за миење садови, иако за да се задржи уметничкото дело смело и светло, препорачуваме миење на рацете и не треба да се микробранови. Препорачано за деца на возраст од 3 и повеќе години. Капакот за завртки не протекува кога е затворен. Вградена носечка јамка за лесен транспорт. Удобниот силиконски излив има покритие за да го одржува чиста. Изработено од трајна пластика. Капацитет од 16 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите