.

.

Tal Black Black Double Wallид вакуум изолиран од не'рѓосувачки челик Ranger Pro шише со вода

Tal Black Black Double Wallид вакуум изолиран од не'рѓосувачки челик Ranger Pro шише со вода

DEN 1903.84
Износ

Изолираниот вакуум со двојни wallидови на Tal 26oz 18/8 не'рѓосувачки челик Ranger Pro е совршен за еден ден надвор од градот, возење велосипед, трчање или пешачење! Ова шише брзо ќе стане секојдневно од суштинско значење од многу причини, но на врвот на списокот ќе биде нејзината големина. Тетката силуета совршено се вклопува во стандардниот држач за чаши за возила и во џебот на повеќето ранци. Ренџер? Про е фантастично набавка ако барате контејнер со средна големина, исцрпување, полнење со полнење! Останувањето хидрирано никогаш не било полесно. Тој е без кондензација и има лесна јамка за носење за ваша погодност и удобност. Ренџер? Про има мал капак за пиење зависен од поголем отвор за чистење, полнење и додавање мраз. Најдобриот дел за ренџерот? Про е тоа што ја одржува температурата на вашиот пијалок. Одржува течна студ 24 часа и ја одржува течноста топла 12 часа. Тал има повеќе бои што треба да понуди, што го прави речиси невозможно да се избере само една! Двоен wallиден вакуум изолиран Конданзација бесплатно носат јамки течен ладен за 24 часа течност топла за 12 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите