.

.

Зак Дизајнс лето изрази си за еднократно пластично шише со вода, сино еј, сет со 2 парчиња

Зак Дизајнс лето изрази си за еднократно пластично шише со вода, сино еј, сет со 2 парчиња

DEN 207.84
Износ

Ова шише со вода има капацитет од 32 унца, држејќи многу вода за да ви помогне да останете хидрирани и да ви даде многу простор за украсување! Доаѓа со лист од 12 шарени налепници, изработени од водоотпорен винил и може да се мијат со шишето. Персонализирајте го вашето шише со вода или други работи за да го покажете вашиот личен стил! Зек дизајнира шише со вода има отворено со чевли со капаче за завртки што останува прицврстено за да спречи загуба. Има вградена рачка за носење што го олеснува носењето насекаде, и е изработена од трајна, пластика без БПА за да се издржи на секојдневна употреба. Шишето треба да се мие со рака и не треба да се микробранова. Вклучува налепница со 12 водоотпорни налепници за винил за декорација. Капакот за завртки е прикачен за да се спречи загуба. Носете јамка за удобно патување. Капацитет од 32 мл. Изработено од трајна пластика.

R

Им се допаѓа и на купувачите