.

.

Кул опрема апсорбира шише, земја, течност. Одлично детско шише

Кул опрема апсорбира шише, земја, течност. Одлично детско шише

DEN 3.33
Износ

Мала во големина, но голема во стил, Cool Gear 16 унца апсорбира шише со вода е совршен додаток за да ги задржите вашите малечки хидрирани додека ги преземаат денот. Капакот на поп-врвот Чугер спречува излевање и интегрираната јамка за носење го прави превозот ветер. Чувајте ги децата заинтересирани да пијат вода со дизајн на еднорог и виножито што сигурно ќе ја направи нивната фантазија да оди диво! Ладна опрема 16 течности унца миленичиња апсорбираат шише еднорози со навојна капа со интегрирана јамка за носење. Chugger Cap Snaps близу до спречување на излевање. Материјал за миленичиња (само миење на рацете). Графичка зелена земја.

R

Им се допаѓа и на купувачите