.

.

Ладна опрема Палома шише фламинго

Ладна опрема Палома шише фламинго

DEN 175.84
Износ

Шишето со вода од розово и виолетова 14 унца Палома Детска вода е совршено со големина и ги одржува децата хидрирани цел ден! Печатениот нетоксичен стап за замрзнување има стадо фламинго за да ги задржи пијалоците постудени, подолги, а капакот има капаче за шипки со капакот со капакот што се дуплира како влечење на прстот за да го задржи без микроб. Погодната јамка за носење им олеснува на децата да го земаат шишето каде и да ги носи нивната имагинација. 14 мл. БПА БЕСПЛАТНА ТРАНАЛНА ТРИТАН ™ Пластика. Нетоксичен гел за замрзнување. Флип-нап-капачето капаче со влечење на прстот го задржува гермичниот микроб. Интегрирана јамка за носење за удобно носење. Врвна полица за миење садови безбедна.

R

Им се допаѓа и на купувачите