.

.

Среќен кампер Оз шише со вода со капак

Среќен кампер Оз шише со вода со капак

DEN 1.00
Износ

Убав пожар плус ryвездена ноќ плус долготрајни пијалоци на мраз е еднаков на еден среќен кампер. Шишињата за вода Tervis се изолирани со двојни wallидови за да ги задржат топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни, помагајќи да се намали кондензацијата и двојно ракување. Тие се микробранови и машини за миење садови и се вклопуваат во повеќето држачи за пијалоци. Доаѓа со стандарден капак и гаранција за живот. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. БПА бесплатно. Гаранција за живот. Ја намалува кондензацијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите