.

.

Склопливо шише со вода 1л

Склопливо шише со вода 1л

DEN 3.33
Износ

Димензии : 9.25 "x 4 " x 2 ". 34 мл (1 L) капацитет. Кајза на вентил. Полипропилен капак и адаптер. Силиконска млазница. Прикачете на прочистувач на џебна вода или стандардно капаче за шише. Висат спакувано. Случајно шише со вода 1 L.

R

Им се допаѓа и на купувачите