.

.

Шише со филтер од не'рѓосувачки челик

Шише со филтер од не'рѓосувачки челик

DEN 239.52
Износ

До 90 проценти отстранување на флуорид Најголемото шише со филтрирана вода од не'рѓосувачки челик направено од издржлива 18/8 не'рѓосувачки челик и 100% пластика без БПА, нашите шишиња се со највисок квалитет. Контурираната форма одговара на раката за удобна употреба. Погоден лента за поводник и карабинер за брза и лесна приврзаност. Сега со анти-флуоридна технологија до 90% отстранување на флуорид веднаш. Не само што овие шишиња држат вода, тие се дизајнирани да ја филтрираат водата како што пиете! Одликувајќи се со 2,0 микрони филтер со патентирана анти-микробна технологија на старател, можете да пополните од кој било извор на слатководни води без грижа. Ако може да филтрира вода од езеро, река или поток, дефинитивно може да се справи со она што излегува од вашата чешма во кујната. Побарувајте го најдоброто, добијте го вашето јасно филтрирано шише денес! Одлично за итни случаи - пијте вода од кој било извор на слатководни води за секојдневна употреба - ги отстранува хлор и тешки метали од чешма во вода за заштеда на пари - ќе ви заштеди стотици долари со замена на прескапата шишиња во вода за шишиња, обично трае просечниот корисник 100 литри (или 6 месеци употреба) . Пријавете се за нашиот ВИП клуб денес и никогаш не заборавајте на филтерот за замена! Заменете го филтерот на секои 6 месеци или кога протокот станува ограничен. Шише држи приближно. 27oz вода*Забелешка за филтрирање на водата што мора да ја искористите водата исправена преку склопот на слама*** Протокот ќе се подобри откако филтерот ќе се скрши во **.

R

Им се допаѓа и на купувачите