.

.

'добро вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, забранета пози, оз

'добро вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, забранета пози, оз

DEN 353.12
Износ

Оној што го започна сето тоа. Оригиналниот троен слој, вакуумско изолирано шише има технологија Therma-Swell® и високо-одделение од 18/8 не'рѓосувачки челик за да ги задржи пијалоците постудени или потопло, подолго од сите останати. Супериорна изведба што доаѓа во широка колекција на убави дизајни; Тоа е она што го прави ова шише за разлика од кое било друго. Добро за салата, околу градот и вашиот заслужен одмор. S'well вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, забрането пози, 9 мл . : S'Well шишиња се карактеризира со технологија Therma-S'Well® со тројно слој, вакуум-изолирана конструкција дизајнирана да ги одржува пијалоците постудени или потопло, подолго од сите Одмор . направен од 18/8, не'рѓосувачки челик од храна со супериорна конструкција што овозможува полесно полнење и повторно да се користи за да се намали потребата за пластични шишиња со една употреба на вода. пот на вашите раце или во вашата торба . 9oz е совршен за одење; Се вклопува во рачно торбички и торби за ручек. Ги одржува пијалоците ладни 27 часа и топло за 12 . Устите од шишиња се вклопуваат во повеќето коцки со мраз, додека телото одговара на повеќето држачи за чаши . БПА/БПС-без и еднократно. Само миење на рацете.

R

Им се допаѓа и на купувачите