.

.

Josephозеф Josephозеф Дот, шише со вода за хидратација, ML - розова

Josephозеф Josephозеф Дот, шише со вода за хидратација, ML - розова

DEN 0.67
Износ

Добро е познат факт дека водата за пиење и останување хидрирани е важен дел за уживање во поздрав начин на живот. Многумина од нас признаваат дека треба да пиеме повеќе вода и ова иновативно шише ви помага да го сторите токму тоа, следејќи колку вода навистина пиете. Дизајнот има умен капак што автоматски се брои секој пат кога ќе го затегнете по полнење, покажувајќи ви бројот на шишиња пијани со едноставна колона на точки. Секој пат кога ќе го затворите капакот по пополнувањето, ќе се појави нова точка во прозорецот на дисплејот, овозможувајќи ви да следите до 4 шишиња на ден. Со поставување на цел да пиете одреден број шишиња, Дот дава едноставен потсетник за тоа што сте го постигнале и нежно охрабрување за да ја постигнете вашата цел. Совршен за употреба околу домот, салата или канцеларија, ДОТ е паметен, но ниско-технолошки начин на подобрување на хидратацијата. Направено од отпорен на удар Тритан ™, има капа за доказ за протекување и е бесплатно на БПА. Josephозеф Josephозеф Дот, шише со вода за хидратација, 600 мл - розова.

R

Им се допаѓа и на купувачите