.

.

Едноставно модерно шише со вода од Оз Самит со капаче од слама - хидро вакуум изолиран од колба со двојно wallид половина галон чад од чам - врежан од не'рѓосувачки чел?

Едноставно модерно шише со вода од Оз Самит со капаче од слама - хидро вакуум изолиран од колба со двојно wallид половина галон

DEN 2.67
Износ

Логото S, M се залага за повеќе од премиум софтвер за пијалоци. Во нашето јадро, ние веруваме дека односите се повредни од профитот. Дарежливоста е една од нашите две основни вредности на компанијата. Ние даваме минимум 10% од нашиот профит и успеавме да донираме производи за причини за природна непогода. Едноставните современи производи се еднократно, намалувајќи го отпадот во нашите депонии. Нашите производи се дизајнирани да го поедностават вашиот живот, зајакнувајќи ви да бидете позитивно влијание врз луѓето околу вас. Едноставното модерно шише со вода со вода со слама капаче ве одржува освежено со часови, додека ги преземате животните авантури. За секоја пригода има големина, стил и капак. Едноставен модерно шише со вода од 64 мл Самит со капаче од слама - хидро вакуум изолиран колба со двојно wallид половина галон чад од чам - 18/8 врежан не'рѓосувачки челик : Лунар : Карактеристики : Вакуум изолиран : Едноставно модерно самит шише со вода е двоен wallид и вакуум изолирано. Оваа технологија го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Специфични детали за секоја големина се наведени во описот и прикажаните фотографии. Нема потреба од коази или крајбрежни страни. Без оглед на температурата на течноста во ова шише, никогаш нема да се пот или нема да биде топло на допир. Окриен капак : Сите шишиња на самити во оваа листа доаѓаат со капакот на слама. Овој капак од слама е искривен, со млазница се превртува за лесно пиење. Овој капак е одличен за деца и возрасни дома или во движење. Отворањето на секое шише на самитот е со иста ширина, така што истиот капак од слама одговара на која било големина на шишето. Во прав обложен 18/8 не'рѓосувачки челик : Ова шише за еднократно користење е направено од врвен мерач 18/8 не'рѓосувачки челик. Овој материјал е без БПА и никогаш нема да 'рѓа или ќе остави лош метален вкус во устата. Изберете помеѓу најпопуларните и издржливи бои обложени со прав на пазарот. Овој производ не е безбеден машина за миење садови, но широката уста го олеснува чистењето. Премиум изолација обложена со бакар : Надворешноста на внатрешниот wallид, во областа на запечатената вакуум, е натопена во бакар за дополнителна изолација. Бакарот го намалува преносот на температурата, додавајќи уште поголема изолација во вашето шише. Широка уста : отворањето на устата на самитот е дизајниран за лесно полнење со мраз и поголеми количини на течност. Чистењето се прави лесно со широката уста. Широкото отворање на устата е со иста големина за секоја големина на шише на самит. Ова значи дека сите наши одлични капаци на самитот ќе одговараат на вашето шише на самитот. Пријателски големини на купот : 10 мл, 14 мл, 18 мл и шишиња од 22 мл. Големините од 32 мл, 40 мл, 64 мл и 84 мл се премногу широки за да се вклопат во држачите за чаши.

R

Им се допаѓа и на купувачите