.

.

Изградено шише со вода од не'рѓосувачки челик од 16-унци со капаци за чистење на капакот, ФЛ Оз, Корал

Изградено шише со вода од не'рѓосувачки челик од 16-унци со капаци за чистење на капакот, ФЛ Оз, Корал

DEN 2.00
Износ

Уживајте во сите видови пијалоци со изградено шише со каскада од 16 FL Oz со капакот на проток на шипка со широко чистење на устата. Конструкцијата со двојна идови, сосрана од вакуум ги задржува пијалоците ладни 24 часа, или топло за 6 часа и спречува кондензација да се формира на надворешноста. Ова шише за еднократно користење има капа на чевли што лесно се отвора и затвора за заптивка за протекување и се вклопува во повеќето држачи за чаши со стандардна големина за лесна употреба. Тестираната безбедност без ПВЦ, БПА, храна и олово, тело од не'рѓосувачки челик и капакот на Тритан, се доживуваат секојдневна употреба. Држи до 16-течни унци. Капакот е безбедна машина за машина за миење садови; Телото е само миење на рацете. Изолиран : Конструкција со двојни идови, запечатени со вакуум ги задржува пијалоците ладни до 24 часа, или топло до 6 часа; Дизајнот спречува кондензација да се формира на надворешноста. Chug Lid : Лесно се отвора и затвора за заптивка за протекување. Трајни и безбедни : Тестирана храна и безбедност на олово, без ПВЦ, и тело без не'рѓосувачки челик без БПА и капакот на Тритан, ставете до дневна употреба. Пријателски за автомобили Купот : се вклопува во држачите за чаши со стандардна големина; Капацитет на унца од 16 флуиди. Лесна грижа : Капакот е безбедна машина за машина за миење садови; Телото е препорачано за миење на рацете. Нашата приказна потекло : изградена е основана во 2003 година од тројца пријатели, Johnон Роско Сварц, Арон Лоун и Картер Вајс. Тие најдоа заедничка врска во нивната страст за иновативен дизајн, добро стокмено стока и уживање во храна и вино. Ова ги доведе до употреба на неопрена и создавање на конечен конечен тоте за вино со две шишиња. Со инвентивен тим за дизајн, изграден се прошири по оригиналното создавање. Нудејќи цела колекција на стоки кои обезбедуваат свежо преземање на секојдневните гурмански и најважни работи за комбинирање на функција и мода со неопрена. Изграден NYујорк : Дизајн и градот : Веруваме дека одличен дизајн го прави секојдневниот живот подобар. Но, за дизајнот да биде одличен, тој мора да биде различен. И тоа бара поинаку размислување. Нема подобро место да го направите ова од Newујорк. Се осмелува да бидете оригинални и исто така е епицентарот на безвредната креативна заедница. Затоа е изградено повици во Newујорк дома. Нашите дизајни се засноваат на едноставност, страст за материјали и желба да го олеснат животот кога е во движење. Во изградена, ќе најдете збирка на вредни, стилски и заштитни производи инспирирани од градот што никогаш не спие. Нашите производи комбинираат форма и функција, и како мајчин Newујоркер, тие даваат смела изјава на прв впечаток. Изградена капаче од шифри со шифри со каскада со каскада, корал 5296642.

R

Им се допаѓа и на купувачите